İTÜMD Üyelerine Total Energies İstasyonlarında Özel Avantajlar

İTÜ Mezunları Derneği olarak Total Energies ile gerçekleştirdiğimiz yeni işbirliğimiz kapsamında İTÜMD üyelerine* çok özel avantajlar sunuyoruz.

TotalEnergies, İTÜMD üyelerine TSK Mehmetçik Vakfı Maslak Akaryakıt İstasyonu’nda %4, diğer istasyonlarında geçerli %2 yakıt puanı hediye ediyor.

İTÜ Mezunları Derneği Kampanya Koşulları:

*Kampanya kapsamında, İTÜMD üyelerine özel %2 yakıt puan kazanımı tüm TotalEnergies istasyonlarında geçerli olmakla birlikte TSK Mehmetçik Vakfı MASLAK Akaryakıt İstasyonu’na özel olarak %4 yakıt puanı kazanımı sağlanacaktır.

* Kampanyadan aktif ve aidat borcu olmayan İTÜMD üyeleri ve onursal üyeleri yararlanabilmektedir.

* İTÜMD üyelerinin Kampanya’dan faydalanabilmek için öncelikle Club TotalEnergies mobil uygulamasını indirerek uygulamaya üye olmaları ve kendilerine İTÜMD tarafından e-posta ve SMS yoluyla iletilen kodların Club TotalEnergies mobil uygulamasında “Kampanyalar” sekmesinde yer alan İTÜMD Üyelerine Özel açılan kampanya alanından girişini yapmaları gerekmektedir. Kampanyadan faydalanacak olan kişiler, kodların girişini yaparak üyeliklerinde kampanyayı aktif etmiş olacaklardır. Kod ulaşmayan üyelerimiz 212-3243454 no’lu telefondan dernek ofisimizle iletişime geçebilir.

* İTÜMD üyeleri yakıt puan kullanımı için TotalEnergies istasyonlarından akaryakıt ve/veya otogaz alımı yapmadan önce Club TotalEnergies mobil uygulamasından oluşturacakları QR kodu ya da uygulamaya kayıtlı cep telefonu numarasını ön saha satış görevlisine iletmeleri yeterli olacaktır.