2023-2024 İTÜMD MENTORLUK PROGRAMINA BAŞVURLAR BAŞLADI!

İTÜ’lü Genç ARI’ların Geleceğine Işık Tutmak İçin Sen de İlham Ol, İlham Al!

150.000 den fazla İTÜ mezunu, dünyanın önde gelen köklü üniversitelerinden biri olan İTÜ’de eğitim almanın ayrıcalığı ile ilham veren profesyoneller olarak ülkemize ve dünyaya önemli katkılar sağlıyor. 2015 yılından bu yana yürüttüğümüz, bugüne kadar 5.000’in üzerinde öğrencimizin yararlandığı mentorluk programımıza katılan mezunlarımız, deneyimleri ve bilgi birikimleri ile İTÜ’lü öğrencilerin kişisel ve kariyer gelişimine destek olurken, aynı zamanda Genç ARI’lardan da öğrenme, beslenme ve birlikte keşfetme imkânına sahip oluyor.

Bu yıl yine uzaktan veya yüz yüze olarak gerçekleştirme imkanı sunduğumuz mentorluk programımızda, şehir ve yurt dışındaki mezunlarımız da dahil olmak üzere lokasyon kısıtı olmadan  kolayca görüşmelerinizi gerçekleştirerek İTÜ’lü öğrencilerin  kişisel ve kariyer gelişimlerine katkıda bulunabilir, belirsizliğin hakim olduğu bu zor dönemde gelecek kaygısıyla mücadele eden gençlerimizin yanlarında olarak paha biçilmez bir destek sağlayabilirsiniz.

Mentorluk Programımıza Katılmak İçin:
* İTÜ Mezunları Derneği üyesi olmanız
* İTÜMD Mobil uygulamasını indirerek mentorluk başvurusunda bulunmanız
* İTÜ Mezunları Derneği tarafından Ekim ve Kasım aylarında ücretsiz olarak düzenlenecek 1,5 saatlik mentorluk eğitimlerinden birine katılmanız
* Kasım-Haziran arasındaki dönemde eşleştirme kriterleri doğrultusunda belirlenecek mentilerinizin her birine ayda minimum birer saat zaman ayırmanız gerekmektedir.

İTÜMD mobil uygulamasını beno./itumd/app_links üzerinden indirerek İTÜMD Üyelik ve mentorluk başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ön başvuru yapmak isteyen mezunlarımız https://mentorluk.itumd.org.tr/ linkinden ayrıca başvurularını gerçekleştirebilirler.

Detaylı bilgi için 212-3283454 no’lu telefondan dernek ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.