Değerli Üyelerimiz Şimdi Dayanışma Vakti

Değerli Üyelerimiz,

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve birçok ilimizi kapsayan depremler, hepimizi derinden etkiledi.

Büyük üzüntü içindeyiz. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

Afet bölgesindeki vatandaşlarımıza ulaşabilmek, yardım edebilmek amacıyla, dernek Yönetim Kurulumuz, gönüllü öğrencilerimizle birlikte hızlıca organize olarak çalışmalara başladı. Bölgedeki mezunlarımıza ve öğrencilerimize ulaşmaya çalışarak,  onların durumları ile ilgili bilgi sahibi olduk ve acil ihtiyaçları ile ilgili öncelikli aksiyonları aldık.

Eş zamanlı olarak afet bölgesinde yaşam mücadelesi veren ve depremden zarar gören vatandaşlarımızın yaralarını bir nebze sarabilmek üzere İTÜ mezunlarından yaratacağımız güç birliği ve dayanışma ile oluşturacağımız bağış kampanyamızla yola çıkıyoruz.

İTÜ Mezunları Derneği olarak afet bölgelerimizin acil ihtiyaçlarını karşılamak için üyelerimiz arasında başlattığımız bu bağış kampanyasına değerli desteklerinizi aşağıdaki dernek hesap numaralarımız üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

Ülke olarak hepimizi derinden etkileyen bu afete yönelik çağrımıza gösterdiğiniz hassasiyet ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

İTÜ Mezunları Derneği

DERNEK BANKA HESAPLARI   

HESAP ADI         : İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MEZUNLARI DERNEĞİ

BANKA                : IBAN NO

İş Bankası           : TR16 0006 4000 0011 2230 9745 01

Garanti Bankası : TR97 0006 2000 3420 0006 2979 97