Burs için Koş, İTÜ’lü gençlere destek ol!

2019 yılında ilkini gerçekleştirdiğimiz ve kampanyamızla 60’ın üzerinde öğrencimize bütün öğrenim dönemi boyunca burs desteği sağladığımız İstanbul Maratonu heyecanını İTÜ’lüler olarak birlikte yaşamak ve daha çok İTÜ’lü öğrenciye ulaşarak bu zorlu dönemde burs verdiğimiz öğrenci sayısını arttırmak için yanımızda olmaya ne dersiniz?

6 Kasım Pazar günü gerçekleşecek N Kolay 44. İstanbul Maratonu için geri sayım başladı.

Bu sene 44. sü düzenlenen N Kolay İstanbul Maratonu’nda bizimle birlikte ya da kendi belirleyeceğiniz bir parkurda koşarak öğrencilerimize fırsat eşitliği yaratmak adına ter dökeceğimiz bu yolda bize katılmak için İTÜMD Mobil Uygulamamızı indirip İyilik Yap / İyilik Peşinde Koş modülü üzerinden kayıt yaptırabilir kişisel bağış kampanyanızı yaratarak maddi imkansızlıklar içinde öğrenimlerini devam ettirmeye çalışan İTÜ’lü öğrencilerin eğitimlerine katkıda bulunabilirsiniz.

Maratonda bize katılacak mezunlarımızın itümd app kaydının yanı sıra  👉 event.spor.istanbul adresinden kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Dünyada kıtalararası koşulan tek maraton olma özelliğine sahip N Kolay 44. İstanbul Maratonu’nda koşabilmek için 17 Ekim‘e kadar N Kolay 44. İstanbul Maratonu’na kayıt yaptırabilirsiniz !