Birlikte Daha Güçlüyüz!

İTÜ Mezunları Derneği olarak 34 yıldır mezunlarımızdan aldığımız gücü genç arılara daha iyi yarınlar sunmak için aktarıyor, İTÜ ruhunu yaşatmak ve ortak kimliğimiz İTÜ markasına değer katmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
Birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlendiğimiz 2023 yılını geride bırakırken, aşağıdaki linkteki videodan detaylarını izleyeceğiniz bazı faaliyetlerimizi sizlerle kısaca paylaşmak isteriz:

* Ailemize yeni katılan mezunlarımızla birlikte derneğimizin üye sayısı 10.000’nin üzerine çıktı.

* İTÜ mezun ve öğrencilerinin dijital buluşma noktası olan İTÜMD Mobil Uygulaması 15.000’in üzerinde kullanıcıya ulaştı.

* Burs programımızla 650+ ihtiyaç sahibi öğrencimize destek verirken yaşanan deprem felaketinden etkilenen 228 öğrencimize de ayrıca afet bursu sağladık.

* Uzaktan Eğitime Destek Ol Kampanyamızla depremden etkilenen 178 öğrencimizin bilgisayar ve cep telefonu ihtiyacını karşıladık.

* Mentorluk Programımızla 250 mezunumuz 525 genç arının yollarına ışık tuttu.

* Yeni hayata geçirdiğimiz Mezundan Mezuna Mentorluk Programı ile 41 üst düzey yönetici mezunumuz daha az tecrübeli mezunlarımıza rehberlik yaptı

* 350’ye yakın İTÜ’lü ve 31 destekçi şirketin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz geleneksel İTÜMD Cumhuriyet Balomuz ile Cumhuriyetimizin 100. Yılını coşkuyla kutladık

Üyelerimizin İTÜ camiasının değerlerine sahip çıkarak çalışmalarımıza katkı vermesi İTÜ ruhunu devam ettirmemizde en önemli motivasyonumuz olmakta, ödemelerinizin eksiksiz ve zamanında yapılması ise faaliyetlerimizi sürdürülebilir kılmamızı sağlamaktadır.

İTÜMD Yönetim Kurulu tarafından 2024 yılı üyelik aidatı 1.550 TL olarak belirlenmiş olup 1 Nisan 2024 tarihine kadar ödeyen üyelerimiz aidat tutarı 1.250 TL olacak şekilde erken ödeme indiriminden faydalanmaktadır*
Ödemenizi aşağıdaki linkten indirebileceğiniz İTÜMD Mobil Uygulaması üzerinden veya aşağıdaki dernek hesap numaralarımıza “üyelik aidatı” açıklaması ile havale yolu ile gerçekleştirebilirsiniz.
Herhangi bir sorunuz olduğu takdirde 0212 328 34 54 nolu telefon veya bilgi@itumd.org.tr adresinden dernek ofisimizle temasa geçebilirsiniz.
Birlik bilincini yaşatmamızı ve binlerce İTÜ’lünün hayatına dokunmamızı sağladığınız için sizlere müteşekkiriz. “Biz Birlikte Daha Güçlüyüz”.

* Erken ödeme indiriminden yararlanmak isteyen 2024 öncesi üyelerimizin, 1 Nisan 2024 tarihine kadar tahakkuk etmiş borçlarının tamamını veya en az bir taksitini ödemiş olması gerekmektedir
İTÜMD 2023 Proje ve Faaliyetlerimiz

 

LİNKLER

Dernek Hesap Numaraları

https://www.itumd.org.tr/kurumsal/dernek-hesap-numaralari/

İTÜMD Mobil Uygulama İndirme Linkleri

İTÜMD Uygulamasını App Store’dan İndirin

İTÜMD Uygulamasını Play Store’dan İndirin