Seninle Daha Güçlüyüz!

İTÜ Mezunları Derneği olarak 33 yıldır mezunlarımızdan aldığımız gücü genç arılara daha iyi yarınlar sunmak için aktarıyor, İTÜ ruhunu yaşatmak ve ortak kimliğimiz İTÜ markasına değer katmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlendiğimiz 2022 yılını geride bırakırken, aşağıdaki linkteki videodan detaylarını izleyeceğiniz bazı faaliyetlerimizi sizlerle kısaca paylaşmak istriz:

 • Ailemize yeni katılan mezunlarımızla birlikte derneğimizin üye sayısı 9.200’i geçti
 • İTÜ mezun ve öğrencilerinin dijital buluşma noktası olan İTÜMD Mobil Uygulaması 15.000’in üzerinde kullanıcıya ulaştı
 • İş dünyasından önemli isimlerini bulunduran Dönem Yönetim ve Denetim Kurullarımız ile yeni dönem çalışmalarımız başladı.
 • Burs programımızla 650 öğrencimize ve N Kolay 44.İstanbul Maratonuna katılarak 20 öğrencimize ek burs desteği sağladık.
 • Uzaktan Eğitime Destek Ol Kampanyamızla 200 öğrencimizin bilgisayar ve internet ihtiyacını karşıladık
 • Mentorluk Programımızla 250 mezunumuz 650 genç arının yollarına ışık tuttu
 • Yeni Dönem Mentorluk Programı Lansmanını 400’e yakın mentor ve öğrencimizin katılımı ile gerçekleştirdik
 • Arı Akademi kapsamında 1400 mezun ve öğrencimizin ücretsiz olarak katıldığı 24 webinar düzenledik
 • Cumhuriyetimizin 99. Yılını, geleneksel İTÜMD Cumhuriyet Balosu ile 300’e yakın İTÜ’lü ve 29 destekçi şirketin katılımıyla coşku ile kutladık.
 • Erasmus+ Projemiz YouthCAP ile İTÜ’lü 10 öğrencimizin girişimcilik projeleri için uluslararası bilgi ve deneyim kazanımlarını sağladık
 • Öğrencilerimiz ve sonrasında mezunlarımız için staj ve kariyer olanakları sağlayacak Yetenek ve Kariyer Projesini başlattık

Üyelerimizin İTÜ camiasının değerlerine sahip çıkarak çalışmalarımıza katkı vermesi İTÜ ruhunu devam ettirmemizde en önemli motivasyonumuz olmakta, ödemelerinizin eksiksiz ve zamanında yapılması ise faaliyetlerimizi sürdürülebilir kılmamızı sağlamaktadır. Bu konuya gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

İTÜMD Yönetim Kurulu tarafından 2023 yılı üyelik aidatı 700 TL olarak belirlenmiştir. 2023 aidatını 1 Nisan 2023 tarihine kadar ödeyen 2023 öncesi üyelerimiz aidat tutarı 610 TL olacak şekilde erken ödeme indiriminden faydalanacaktır*

Ödemenizi aşağıdaki linkten indirebileceğiniz İTÜMD Mobil Uygulaması üzerinden veya aşağıdaki dernek hesap numaralarımıza havale yolu ile gerçekleştirebilirler.

Herhangi bir sorunuz olduğu takdirde 0212 328 34 54/55/56 nolu telefonlarımızdan ya da bilgi@itumd.org.tr adresinden bizimle temasa geçebilirsiniz.

Tüm destekleriniz için teşekkür eder, ailemizin birlikte güçlenerek büyüdüğü umut dolu bir gelecek dileriz.

*Erken ödeme indiriminden yararlanmak isteyen 2023 öncesi üyelerimizin 1 Nisan 2023 tarihine kadar tahakkuk etmiş borçlarının tamamını ödemesi veya düzenli ödeme talimatı vermiş olması gerekmektedir.

LİNKLER

İTÜMD 2022 Proje ve Faaliyetlerimiz Video

https://www.youtube.com/watch?v=igWEsV9UdtA&t=9s

Dernek Hesap Numaraları

https://www.itumd.org.tr/kurumsal/dernek-hesap-numaralari/

İTÜMD Mobil Uygulama İndirme Linkleri
İTÜMD Uygulamasını App Store’dan İndirin
İTÜMD Uygulamasını Play Store’dan İndirin