Her liderin ilham veren bir hikayesi vardır!

İTÜ Mezunları Derneği olarak her ay düzenleyeceğimiz İlham Veren Mezunlar etkinliğimizde İTÜ'lü liderler eşsiz  ve heyecan verici deneyimlerini İTÜ’lü öğrenci, mezun ve akademisyenlerle paylaşarak kendi hikayelerimizi  şekillendirmemizde bizlere ilham kaynağı olacak.

24 Şubat Pazartesi günü İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde ilkini gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde  Sabancı Holding Enerji Grup Başkanı Kıvanç Zaimler’in ilham veren hikayesini büyük bir heyecanla dinleyeceğiz.

Katılımın İTÜ öğrencileri, mezunları ve akademisyenlerine özel ücretsiz olduğu bu etkinliğimizde yerinizi ayırtmak için İTÜMD mobil uygulamamızdan hemen kayıt yaptırabilir, detaylı bilgi almak için 02123283454 no’lu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor sponsor